Değerli Velilerimiz,

 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının almış oldukları pandemi kararları sonucunda,  aşağıdaki kurallara uymanızı önemle rica ederiz.
  1. Şimdilik okul giriş saati: 09.00 çıkış saati 16.20 olarak belirlenmiştir.
  2. Evde kişisel hijyen kuralları, sosyal mesafe ve maske konusunda çocuklarınızı mutlaka uyarınız.
  3. Çocukların çantalarına mutlaka kolonya, dezenfektan, yedek maske gibi ihtiyaçları koyunuz. Gerektiğinde okuldan da maske verilecektir.
  4. Kesinlikle çocuklar arasında kalem, silgi, kalemtıraş, eşya paylaşımı olmayacaktır. Bu nedenle çocuklarınızın eşyalarını her gün kontrol ediniz ve eksiksiz okula gelmelerini sağlayınız.
  5. Öğrencilerimiz okula arka bahçe kapısından gireceklerdir. Kapıda güvenlik olacak lütfen işiniz yoksa içeri girmek için ısrarcı olmayınız.
  6. Giriş ve çıkış saatlerinde kapı önlerinde bekleyerek kalabalık oluşturmayınız. Bu durum hem sizin hem çocukların hem de diğer velilerin sağlığı için çok tehlikeli olabilir.
  7. Çocuğunu okula göndermek istemeyen veliler okula bir dilekçe verecekler ve çocuklar yok sayılmayacaktır.
  8. Kendisi veya ailesinde kronik rahatsızlığı olanların sınavı izolasyon odasında yapılacaktır, lütfen bu konuda bilgi veriniz.
  9. Öğrencimizde ya da ailenizde herhangi bir grip ya da hastalık belirtisi varsa raporu yoksa bile çocuğunuzu sınavı da olsa okula göndermeyiniz, idareyi bu konuda bilgilendiriniz, risk almayınız.
Call Now ButtonHemen Arayın